Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Наступна серія вебінарів про пам’ять Бабиного Яру

insidethegatesМи раді повідомити, що з 29 жовтня починаємо нову серію з восьми вебінарів про пам’ять Бабиного Яру та навчально-методичні ресурси для вчителів, включно з можливостями дистанційного або змішаного навчання. 
Перший вебінар відбудеться вже цього четверга, 29.10.2020 о 16.00. Ми поговоримо про тих, завдяки кому пам’ять про Бабин Яр існує, про осіб, що вплинули на наші уявлення про Бабин Яр. Також проаналізуємо, як і коли таку розмову інтегрувати в освітній процес. 
Другий вебінар відбудеться в неділю, 1.11 о 12.00 та стосуватиметься архітектурних проєктів меморіалізації Бабиного Яру від 1940-х і дотепер.
Реєстрація за посиланням нижче. Чекаємо на Вас. Реєстрація дійсна на усі вебінари проєкту, якщо Ви поставите відповідну позначку у формі. 
Точний графік усіх вебінарів та детальні описи кожного можна побачити в розділі «Графік заходів» нашого сайту.

[Посилання для реєстрації]

Проєкт «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» присвячений пошуку шляхів (від)творення пам’яті про всі трагедії Бабиного Яру та обговоренню актуальності пам’яті про Бабин Яр в історії та сьогоденні. Освітній ресурс – це збірка навчально-методичних розробок шкільних занять на основі матеріалів віртуальної виставки «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» та документального фільму «Бабин Яр у пошуках пам’яті», а також програма-конструктор занять для всіх бажаючих. Друкована версія збірки занять має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (лист ІМЗО від 15.07.2019 №22.1/12-Г-691).

Проєкт «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» здійснюється Українським центром вивчення історії Голокосту, Українським інститутом національної пам’яті, Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Музеєм історії міста Києва за підтримки Українського інституту національної пам’яті та Благодійної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Канада).

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top