Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

«Вшанування пам’яті про жертви Голокосту сьогодні: ключові теми та потреба змін». Вебінар

insidethegatesВебінар відбудеться 27 червня 2023 року в рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост та Другу Світову війну», який проводить ГО Київський освітній центр «Простір толерантності» у партнерстві з Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки EVZ Foundation.
Продовжимо розмову про зміни у традиційних підходах до вшанування пам’яті жертв Голокосту внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

Цього разу особливу увагу присвятимо обговоренню нових комеморативних тенденцій.

 • Як змінюється наш словник?
 • Які теми набувають особливої ваги та актуальності?
 • Яким чином ідентифікувати нові маніпуляції чи застарілі кліше та відмовитися від них?
 • Які форми пам’ятних заходів мають змінитися та як саме?

Дуже сподіваємося на спільний пошук відповідей на ці запитання.

Вебінар проводять:

Анатолій Подольський, кандидат історичних наук, директор Українського центру вивчення історії Голокосту.

Віталій Бобров, координатор освітніх проєктів Українського центру вивчення історії Голокосту, тренер, референт, автор та редактор занять, розробник навчальних програм, ментор у проєктах з дорослими.

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top