Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Презентація видань Центру на Х Книжковому Арсеналі

insidethegates25 червня 2021 року на Х Книжковому Арсеналі у Києві вперше за свою історію Український центр вивчення історії Голокосту буде презентувати свої видання: наукову, педагогічну літературу, спогади.

Про подію https://www.facebook.com/events/345313887207279?ref=newsfeed

На сайті Книжкового Арсеналу https://book.artarsenal.in.ua/participants-2021/ukrayinskyj-tsentr-vyvchennya-istoriyi-golokostu/?fbclid=IwAR3cLXawNbDo5k-Q1bFBRstG5FU0B2IlmWQPB82uS-Ch6kSV094inZWZc98

Впродовж майже двох десятиліть Український центр вивчення історії Голокосту бореться за право загиблих та скривджених бути гідно вшанованими, за право живих пам'ятати, проти проявів антисемітизму та ксенофобії, проти спотворення історії, за меморіалізацію на високому рівні. Цей процес знайшов своє втілення в науковій діяльності, освітніх проєктах та видавничій справі. Саме зі сторінок наших видань ми ділимося найсучаснішими досягненнями в царині студій з історії Голокосту та інших геноцидів ХХ століття.
Навіщо нам це потрібно? Працюючи з документами та спогадами очевидців, досліджуючи артефакти та викладаючи цю тему, ми переживаємо історію, "приміряємо" її на себе, моделюємо ситуації та варіації поведінки в умовах екстреми. Зрештою, так ми можемо краще зрозуміти самих себе ...

Останні Новини

  • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

    25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

    [Докладніше]
  • Новини виставки (Не)дитячі історії

    Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

    [Докладніше]
  • Острожець: життя та загибель єврейської громади

    Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

    [Докладніше]
  • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

    17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

    [Докладніше]
  • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

    Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top