Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Издано брошюру “Холокост в Украине: история, психология, этика”

кандидата философских наук Татьяны Чайки “Холокост в Украине: история, психология, этика” (материалы к учебному курсу для высших учебных заведений и 10-11 классов средней школы). Нужно сказать, что работа является переводом с украинского языка методики, вышедшей в 2000 году. Хотя книга носит несколько конспективный характер, огромный список рекомендуемой литературы, документальных, художественных фильмов и широта охвата темы, несомненно, дадут возможность преподавателю, да и студенту войти в проблематику. Единственное, что, на наш взгляд, упущено - художественная литература на тему Холокоста.

Останні Новини

 • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

  15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

  [Докладніше]
 • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

  12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

  [Докладніше]
 • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

  В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

  [Докладніше]
 • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

  У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

  [Докладніше]
 • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

  18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top