Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Yad Vashem Studies. - 2011. - Vol. 39. - No. 1. - 323 р.

insidethegates Завдяки угоді, що її було укладено між бібліотечним відділом Меморіалу "Яд Вашем" та Українським центром вивчення історії Голокосту, бібліотека Центру поповнюється новими академічними виданнями "Яд Вашем". Вийшло друком нове число наукового часопису "Яд Вашем Стадіз". Цій номер присвячено пам'яті видатного бельгійського історика, дослідника Голокосту Максіма Стайнберга (1936-2010). Пропонуємо читачеві перелік статей з нового випуску. 
- Крістоф Кройцмюллер, Інго Луз, Бенно Ніцель. Нацистські переслідування та стратегії виживання: єврейській бізнес у Берлині, Франкфурті-на-Майні та Бреслау (1933-1942) 
- Артур Шіндлер. "Прийшов час вирішити остаточно проблему еміграції": Леон Шонкер та його план єврейської еміграції з дистрикту Катовіце. 
- Авігу Ронен, Хадас Агмон, Азаф Данцігер. Колаборант чи потенційний рятівник? Процес Баренблата та образ члена юденрата у 1960-х роках в Ізраїлі. 
- Кобі Кабалек. Комеморація напередодні комеморації: "Яд Вашем" та Праведники народів світу (1945-1963). 
- Ульріх Фріссе. "З точки зору спостерігачів": газета "Торонто Дейлі Стар" та як вона висвітлювала в Канаді переслідування євреїв та події Голокосту (1933-1945). 
- Хава Ешколі Вагман. План "Аляска": ініціативи євреїв врятувати біженців з нацистської Німеччини. 

 

Останні Новини

Дивитися всі

Top