Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Перша українська група вчителів до "Яд Вашем"

5 - 17 листопада 2006 р. освітній і меморіальний інститут "Яд Вашем" (Єрусалим) приймає навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі. Його учасниками стали 25 вчителів історії з навчальних закладів 16 міст різних регіонів України. Такий семінар став можливим завдяки зусиллям та підтримці освітнього і меморіального інституту "Яд Вашем" та Українського центру вивчення історії Голокосту. 
Згадана група освітян є першою з України, запрошеною до участі у семінарі в Єрусалимі. Серед них - досвідчені викладачі історії та суспільних дисциплін, що професійно займаються питаннями викладання проблематики толерантності та історії Голокосту, співпрацюючи в цій темі з Українським центром вивчення історії Голокосту і Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба". Основна мета семінару - введення викладання історії Голокосту в українських школах з використанням сучасних технологій, методів та підходів.
Спеціалісти з Міжнародної школи викладання історії Голокосту при "Яд Вашем" намагалися шляхом лекцій, практичних занять та дискусій якомога краще донести до учасників різноманітні аспекти трагедії на території Європи. 
З наступного року Інститут "Яд Вашем" та Український центр вивчення історії Голокосту планують зробити такі зустрічі для українських освітян щорічними.

Останні Новини

Дивитися всі

Top