Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

П'ятий щорічний навчально -методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів українських шкіл в Меморіалі "Яд Вашем "

З 9 по 19 листопада 2010 року в Меморіалі "Яд Вашем" (Єрусалим) відбувся П'ятий щорічний навчально-методичний семінар з історії Голокосту в Європі для викладачів історії українських шкіл. До групи ввійшло 16 учасників, які представляли середні навчальні заклади багатьох областей України та Республіку Білорусь. Семінар став можливим завдяки зусиллям Українського центру вивчення історії Голокосту у співпраці з "Яд Вашем" та за підтримки Євразійського єврейського конгресу. 
Відгуки учасників: 

[Юрій Радченко]

[Світлана Бережна]

[Наталья Абрамова]

Вже вчетверте поспіль Український центр вивчення історії Голокосту разом з Меморіальним Інститутом Яд-Вашем (Ізраїль, Єрусалим) з 15 по 26 листопада 2009 року провів навчально-методичний семінар з історії Другої світової війни та історії Голокосту в Європі для викладачів гуманітарних дисциплін з України. Семінар відбувся в Єрусалимі. Цього разу учасниками були 20 вчителів-істориків з 14 областей країни.
Відгуки учасників:

[Татьяна Веркалець]

[Руслан Чалабієв]

[Людмила Назаренко]

[Максим Гон]

Останні Новини

Дивитися всі

Top