Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Захід солідарності з Україною «Українські дослідники війни, геноциду та Голокосту»

insidethegatesШановні колеги, дозвольте звернути Вашу увагу на черговий онлайн-захід, Ukrainian Scholars on War, Genocide, and the Holocaust (1 квітня 2022), за участі наших колег Юлії Абібок, Анатолія Подольського, Ігоря Дворкіна та Артема Харченка. Моелрувати захід буде д-р Наталя Лазар (Музей Голокосту у Вашингтоні)

Приєднуйтесь до обговорення війни, геноциду та Голокосту 1 квітня. Організоване Центром вивчення Голокосту, геноциду та злочинів проти людства в випускному центрі CUNY. Послухайте українських вчених Юлія Абібок, Ihor Dvorkin, Артем Харченко та Анатолій Подольський, на життя і професійну діяльність яких вплинула агресія Росії. Розповідаючи про Київ, Львів та Харків, вони обговорюватимуть свою роботу та досвід війни. Захід проходить у співголовах моїх чудових друзів, Natalya Lazar та Elissa Bemporad

Докладно про подію

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top